
Футболка Чоловіча "ST" MAXI БОТАЛ
654,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: "ST" MAXI БОТАЛ
+380 (95) 762-66-92
Менеджер - +380 (67) 815-81-19Менеджер
- +380 (73) 701-37-13Менеджер
- +380 (50) 701-37-13Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бавовняна футболка. Відмінна якість тканини та пошиття. Класні моделі. Добре сидять на фігурі. Не обтягують силует. М'які на дотик і приємні до тіла. Чудово тримає колір. Практично не мнеться. Модель виготовлена на високоякісному обладнанні з використанням екологічних методів фарбування. Здійснено повний контроль якості.
Розміри в ростовці: 58-70
Розмірна сітка:
| 58 | ПобГ 58см | Довжина по спинці 77см |
| 60 | ПобГ 60см | Довжина по спинці 80см |
| 62 | ПобГ 62см | Довжина по спинці 82см |
| 64 | ПобГ 64см | Довжина по спинці 83см |
| 66 | ПобГ 66см | Довжина по спинці 85см |
| 68 | ПобГ 68см | Довжина по спинці 86см |
| 70 | ПобГ 70см | Довжина по спинці 86см |
Склад:95%бавовна.5%лайкра.
Кольори:чорний,графіт.
Виробництво: УКРАІНА.
Наявність необхідних розмірів та кольорів уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 62 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 124 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Ширина виробу | 62 см |
| Стан | Новий |
| Склад | 95%бавовна.5%лайкра |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654,70 ₴




