
Постільний комплект р-р Сімейний №002-39
1 826,90 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002-39
- +380 (67) 815-81-19Менеджер
- +380 (73) 701-37-13Менеджер
- +380 (50) 701-37-13Менеджер
Постільна білизна фланель - це ідеальне поєднання затишку та якості. Фланель відома своєю м'якістю, теплотою та міцністю, що робить її відмінним вибором для холодної пори року. Цей комплект подарує вам комфортний та затишний сон, огортаючи приємним теплом та створюючи атмосферу затишку у спальні.
Фланель - це матеріал, який цінується за свою здатність зберігати тепло, залишаючись при цьому на диво м'яким на дотик. Постільна білизна із фланелі ідеально підходить для холодних ночей, забезпечуючи вам тепло та комфорт. Матеріал делікатно торкається шкіри, створюючи приємні тактильні відчуття, і сприяє розслабленню.
Міцність та довговічність
1. Постільна білизна фланель не тільки м'яка, але й дуже міцна.
2. Цей матеріал стійкий до стирання та множинних прань, зберігаючи при цьому свою структуру та яскравість фарб.
3. Ви можете бути впевнені, що постільна білизна прослужить вам довгий час, радуючи своєю якістю та практичністю.
4. Комплект легко стирається та швидко сохне, що робить його ідеальним для частого використання.
Рекомендації щодо догляду за постільною білизною:
- нову постільну білизну перед першим використанням необхідно випрати в пральній машині в прохолодній воді при температурі до 30 ° С. Наступні прання проводяться при температурі 40 °С.
- Використовуйте засоби для прання без відбілюючих компонентів. Це збереже насичене забарвлення малюнка на постільній білизні довгий час.
- заповнюйте барабан пральної машини не більше ніж на 2/3 і віджимайте на обертах не більше 400 об/хв. Прати рекомендується з кондиціонером для білизни.
Зручність та комфорт у використанні
Фланелева постільна білизна легко заправляється та зручно у використанні завдяки її м'якості та податливості. Воно не зісковзує з ліжка та створює затишний простір для відпочинку. Матеріал не вимагає особливого догляду і зберігає свої якості навіть після безлічі прань.
Зверніть увагу, що попереднє прання перед використанням дозволяє змити залишки органічної фарби та відкриває волокна бавовни.
З усіх питань придбання постільної білизни оптом, телефонуйте нашим менеджерам – завжди готові допомогти.
У комплект входить:
- підковдра (150*210 см) - 2 шт
- простирадло (1,80х2,00+25 см) - 1 шт,
- наволочки (50х70 см) – 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Ширина Простирадла (см) | 180 |
| Довжина (см) | 200+25см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
- Ціна: 1 826,90 ₴


