
Постільний комплект р-р полуторний №004-120-15
1 426 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 004-120-15
+380 (95) 762-66-92
Менеджер - +380 (67) 815-81-19Менеджер
- +380 (73) 701-37-13Менеджер
- +380 (50) 701-37-13Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Страйп сатин – це бавовняна тканина класу люкс, яка відрізняється характерним жакардовим плетінням, що утворює на поверхні блискучі та матові смуги. Це поєднання властивостей сатину (глянцевість, м'якість, гладкість) та декоративного ефекту, створеного особливим сплетенням ниток, а не принтом. Тканина міцна, зносостійка, приємна до тіла і часто використовується для пошиття високоякісної постільної білизни, штор та іншого домашнього текстилю.
У комплект входить:
- підковдра (150х210 см) - 1 шт,
- простирадло (180х230 см) - 1 шт,
- наволочки (70х70 см) – 2 шт.
Великий асортимент кольорів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина простирадла (см) | 230 |
| Ширина простирадла (см) | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 426 ₴


