
Постільний комплект р-р полуторний №040-030
1 069,30 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 040-030
+380 (95) 762-66-92
Менеджер - +380 (67) 815-81-19Менеджер
- +380 (73) 701-37-13Менеджер
- +380 (50) 701-37-13Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сатин — це особливий спосіб переплетення ниток, від якого тканина й дістала свою назву. Для плетіння використовується щільна нитка для основи та тонка кручена для лицьового боку. Шовковиста, гладка та блискуча лицьова сторона виходить саме завдяки крученій нитці. Виворітна сторона щільна та трохи шорстка.
Тканина практично не мнеться. Довговічна і зносостійка. Гіпоалергенна. Прекрасно зберігає тепло, відводить вологу та пропускає повітря.
До комплекту входить:
- підковдра (150х210 см) — 1 шт.,
- простирадло (180х220 см) — 1 шт.,
- наволочки (70х70 см) — 2 шт.
Забарвлення: велика кількість, всі варіанти виправляють на вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина простирадла (см) | 230 |
| Ширина простирадла (см) | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069,30 ₴



